Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

Witamy Lublin!

Strona główna miasta

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy busów i komunikacji prywatnej - LUBLIN


KIERUNEK

miejsce odjazdu

przez

godziny odjazdów

Adamów

PKS st.12

Kock Serokomla

10.05L

Annopol

Ruska Skarpa

Krasnik

8.05L 11.55L 16.00L 20.10LE(567)

Annów

ul. Dworcowa

Zakrzówek

16.10L

Bekiesza

Ruska Cerkiew

Cyców

8.25F 14.10F 

Bełżyce

Ruska Skarpa

Strzeszkowice, Babin

5.55F 6.50F 7.30F 8.55F 10.40F 13.50F 16.00F 

Biała Podlaska

PKS St.14

Lubartów, Kock, Radzyń

5.50L 6.10A 6.30A 6.45U 7.20A 7.40A 8.00S 8.35L 9.00L 9.35L 9.55L 10.35L 10.50L 11.40L 12.10L 12.50A 13.15L 13.40L57 14.10L 14.25A 15.00L 15.20L 15.45D 16.10D 16.35L 17.05D 17.45L 18.15D 18.45L 19.15DB 19.55L567 21.05L57

Biała Podlaska

PKS St.14

Lubartów, Parczew, Wisznice

6.50L 9.20L 11.15A 14.35D 16.00L  16.15D tel. 0 81 7420757

Biała Podlaska

Ruska Cerkiew

Lubartów, Parczew, Wisznice

13.25F 14.55F

Białka

Ruska Cerkiew

Kijany, Ostrów Lub.

7.40H 9.40H 11.40H 13.40H 15.30H 16.30H 18.30H 19.30H

Biłgoraj

Dw. PKP

Wysokie, Frampol

6.15L 6.20L 6.30L 6.35L 6.50L 7.05L 7.20L 7.35L 7.50L 8.00L 8.15L 8.30A 8.40L 8.50L 9.05L  9.10L 9.25L 9.50A 10.25L 10.50L 11.10L 11.20L 11.35L 11.45L  11.50L 12.00L 12.15L 12.30L 12.55L  13.00A 13.15L 13.40L 14.00A 14.25L 14.50L 15.10L 15.25L  15.45L 16.00L 16.05L 16.20L 16.35L 16.45L 17.05L 17.25L  17.30L 17.45L 18.15L 18.30L 18.45L 18.55L 19.10L 19.30L 19.55L 20.15L 20.50L

Boduszyn

Ruska Cerkiew

Jakubowice Konińskie, Dys, Ciecierzyn

5.50F 7.40F 9.15F 10.50F 12.40F 14.05F 15.50F 17.15F 19.10F

Bogdanka

PKS st.23

Łęczna

12.05E 12.40E

Borzęcin

ul.Dworcowa

Chmiel Krzczonów

6.10F 7.10L 9.20F 10.30L 12.10F 13.20L 15.55L

Boża Wola

ul.Dworcowa

Zakrzówek

6.35F

Brzeznica Ksiażęca 

PKS st.23

Lubartów, Niedzwiada

15.20F

Bychawa

Dw. PKP

Bychawka

od 6.00 do 20.20 co ok. 15 minut

Bychawa

Dworcowa

Pszczela Wola, Piotrowice, Strzyżewice

6.25F 7.05S 7.25L 7.55F 8.20S 9.05S 9.25F 10.05F 11.00L 12.00F 12.20F 13.05F 13.35F 13.55S 14.30F 14.50S 15.25F 16.20F 17.00S 18.05F 18.35L 19.30S 20.30F

Bychawa

Dworcowa

Osmolice I

8.50F 15.45F 17.30F

Charlejów

PKS St.23

Kock, Przytoczno

15.15F

Charlęż

Ruska Cerkiew

Pliszczyn, Łysaków

8.00F 10.45F 12.20F 14.10F 16.05F 17.15F 19.25F

Chełm

Ruska Skarpa

Dorohucza

  6.55L 7.10F 8.15L 8.50F 9.10L 9.30L 10.00L 10.15L 10.45L 11.05L 11.10L 11.35L 11.50L 12.15L 12.20L 13.00L 13.20L 13.55L 14.00L 14.20L 14.45L 15.15L 15.55L 16.25L 17.05L 17.20L 17.40L 18.00L 18.15L 18.35L 19.10L 19.45L 20.00L 20.30L

Chełm

Nadstawna Dw.BUS st.7

Dorohucza

6.30A 6.50A 7.50L 8.35A 10.30L 11.10L 12.10A 13.40A 15.00L 15.30A 16.00+L 16.50A

Chodel

Dw. BUS

Bełżyce

6.15A 8.05A 8.45L 9.50L 10.40A 11.25A 11.45L 14.55L 15.30A 19.35L

Ciecierzyn

Ruska Skarpa

Jakubowice Dys

6.30A 8.20A 13.45A 15.25A 16.55Am 18.15Am

Cyców

Ruska Cerkiew

Łęczna

8.25A 11.25A 14.10L 17.25A

Częstochowa

Ruska Skarpa

Radom, Piotrków Tryb.

5.40U(1,4,5,6,7)

Dęblin

Dw.PKS st.13

Kurów, Ryki

4.30D 5.45A 6.15L 7.45D 9.20U 10.45D 14.15U 15.50U 16.30D 17.50D

Dołhobyczów

Nadstawna Dw.BUS st.4

Zamosc

16.40L

Dubienka

Ruska Skarpa

Chełm, Białopole

8.30A 11.15A 14.30A 17.10A

Gdańsk

Ruska Skarpa

Warszawa

20.00L

Gródek

PKS St.22

Lubartów, Berejów,  Brzeznice

7.30U 19.30Un

Hrubieszów

PKS St.15

Chełm, Białopole

8.00U 9.15U 10.15Um 13.15Am 13.40Um 14.30U 15.00U 16.25U 17.50D 18.05U 18.30+U 18.45D 19.40Um 21.15Um

Hrubieszów

Ruska Skarpa

Chełm, Białopole

10.10A 13.10A 16.10L 18.35D

Iwonicz Zdrój

PKS st.12

Rzeszów, Krosno

8.30D 16.30D konieczna rezerwacja tel. 507 267 438

Izdebno

Dw. PKP

Piaski, Fajsławice

15.05L

Jabłonna

Dw.PKP

Mętów

5.20F 6.55F 16.40F 18.15F

Janów Lubelski

PKS St.12

Krasnik, Polichna

6.00U 7.00D 13.40D 14.40U

Janów Lubelski

Nadstawna Dw.BUS st.7

Krasnik, Polichna

8.50L 13.05L 16.25L

Janów Lubelski

Nadstawna Dw.BUS st.9

Krasnik, Polichna

7.10A 8.15L 9.55L 11.05L 12.10L 13.35L 15.30L 17.00L 18.05L 18.55L 19.20L

Jarosław

Ruska Skarpa

Rzeszów, Przeworsk

11.30A 14.00A 15.55Fn 19.50LBn

Jarosław

Ruska Skarpa

Biłgoraj, Sieniawa

6.10L 14.30L

Jeziorzany

PKS St.23

Lubartów, Kock

14.10F

Jeziorzany

Ruska Cerkiew

Lubartów, Kock

10.10F

Karczmiska

Nadstawna Dw.BUS st.3

Wojciechów, Poniatowa

9.50 12.45 17.30 19.15

Katowice

Ruska Skarpa

Krasnik, Kielce, Zawiercie

7.05U

Kawka

Ruska Cerkiew

Jakubowice, Krasienin

6.00A 7.30L 7.55A 8.55L 10.15L 11.20L 12.45L 13.50L 14.50L 15.50L 17.00L 18.20Ln 20.00Ln

Kazimierz Dolny

Nadstawna Dw.BUS st.6

Nałęczów

4.30L 6.20A 6.55L 7.35A 8.00L 8.10A 8.40L 9.25A 10.25L 12.30A 12.45L 13.15L 13.30A 14.20L 15.55 16.05L 16.20A 17.20A 18.25L

Kazimierz Dolny

Nadstawna Dw.BUS st.5

Puławy

17.35L

Kielce

Nadstawna Dw.BUS st.8

Kraśnik, Annopol, Opatów

 5.50A 14.25L nie kursuje w środy 

Kielce

Ruska Skarpa

Radom

4.40L  6.00L 6.50L(1,5,6,7) 7.50U 9.00L 9.40L 10.40L 12.15L(4567) 12.45L 13.50L(4,5,7) 14.20Lm 15.15L(4,5,6,7) 15.50Um 16.00L

Kock

PKS St.23

Lubartów, Firlej

6.25A 14.10F 14.55A

Kock

Ruska Cerkiew

Lubartów, Firlej

6.40Ak 7.15Uk 8.30Uk 8.40A 9.00Ak 10.30Ak 11.00Uk 12.25Uk 12.30F 13.15Lk 14.10Uk 15.30Uk 16.10Uk  17.10Lk 17.15Um 19.45+L 20.00Uk

Kock

PKS st.14

Lubartów, Firlej

6.00L 10.05L 11.30L 15.50L 18.00L

Kraków

Ruska Skarpa

Radom, Kielce, Jędrzejów

4.40L  6.00L 6.50L(1,5,6,7) 7.50U 9.00L 9.40L 10.40L 12.15L(4567) 12.45L 13.50L(4,5,7) 14.20Lm 15.15L(4,5,6,7) 15.50Um 16.00L

Kraków

Ruska Skarpa

Krasnik, Kielce, Jędrzejów

5.05L 17.30L(4,5,6,7)

Kraków

Ruska Skarpa

Krasnik Sandomierz Połaniec

5.45L

Krasienin

Ruska Cerkiew

Jakubowice

10.30F

Krasienin

Ruska Cerkiew

Niemce

7.30Fn 9.00Fn 10.50Fn 12.50Fn 14.55Fn 16.40Fn 18.10Fn

Krasnystaw

Nadstawna Dw.BUS st.2

Piaski

5.45A 6.45A 7.10L 7.20A 7.40A 8.30A 8.55A  9.10L 9.30L 10.00L 10.25L 10.55A 11.15A 11.30A 12.00A 12.35A 12.55L 13.25L 13.40L 13.55L 14.10A 14.20L 14.40L 14.55L 15.10A 15.30L 15.50A 16.20A 16.35F 16.45L 17.30L 17.55L 18.15L 18.30L 19.20A 19.50L 20.35L

Kraśnik Fabryczny

Nadstawna Dw BUS st.3

Niedrzwica, Wilkołaz, Kraśnik Stary

6.00F 6.10A 6.30F 6.40A 6.55F 7.05A 7.25L 7.45L 7.55F 8.00L 8.20L 8.25F 8.40A 8.55F 9.05F 9.20F 9.25L  9.35L 9.45L 10.00L 10.10L 10.15F 10.30L 10.50L 11.10L 11.15L 11.30L 11.40L 11.45L 11.55L 12.05A 12.30L 12.35L 12.45L 13.00L 13.15A 13.30L 13.40F 13.55L 14.15L 14.25L 14.30L 14.40L 14.50F 15.00L 15.10A 15.15L 15.25L 15.40F 15.55F 16.00F 16.15L 16.30L 16.40L 16.55F 17.05L 17.15L 17.25F 17.45F 18.00F 18.25L 18.35F 18.50A 19.10L 19.15L 19.30L 19.45L 19.55L 20.05L 20.15F 20.25L 20.35L 20.40F  21.30L

Kraśnik Fabryczny

PKS St.7

Niedrzwica, Wilkołaz, Kraśnik Stary

7.30L 10.35L 12.15L 16.25L 17.45L 19.15L 22.15L

Kraśnik Fabryczny

Nadstawna Dw.BUS st.9

Borzechów, Urzędów

6.40F 7.15L 8.10F 8.50L 10.20L 11.10F 12.35L 14.00L 15.15L 16.00F 16.45L 17.45L 18.40L 19.40L

Kraśnik Stary

Nadstawna Dw.BUS st.9

Niedrzwica, Wilkołaz

7.10A 8.15L 9.55L 11.05L 12.10L 13.35L 15.30L 17.00L 18.05L 18.55L 19.20L

Krępiec Nowy

PKS st.11

Świdnik

8.10A 9.30A 11.35A 13.10A

Krężnica Jara

Dworcowa

Zemborzyce

5.25A 6.35A 9.15A 10.40A 11.45A 13.05A 14.35A 15.45A 17.10F 18.25F

Krosno

Ruska Skarpa

Rzeszów

8.30D 16.30D konieczna rezerwacja tel. 507 267 438

Krzesimów

PKS St.11

Świdnik, Mełgiew

14.55F

Krzczonów

Dw. PKP

Jabłonna, Piotrków

4.50CL 5.45A 6.05A 6.35(6) 6.40F 7.05+L 9.00A 9.40F 10.55L 11.20F 12.35A 12.40+L 14.35F 15.55(6) 16.05F 17.10F 17.20(6) 18.40F 19.40A 

Krzczonów

Dworcowa

Chmiel

6.10F 7.10L 8.00F  9.20F 10.30L 11.00L 12.10F 13.20L 14.30F 15.35F 15.55L 17.35L 18.55L tel. 815660504

Lesce

Ruska Skarpa

Jastków

7.40A 8.40F 9.45F 11.15F 12.00F 12.55A 14.25F 15.05F 15.30A 16.45F 18.10A

Lubartów

PKS St.23

Niemce

od 4.25 do 22.25 co ok. 10 min

Łęczna

PKS St.24 

Łuszczów

od 5.55 do 22.15 co ok. 10 min

Łęczna

PKS St.11

Swidnik, Mełgiew

6.15A 7.55A 9.35A 13.15A 15.15L 16.35A 18.15A

Łódź

Ruska Skarpa

Radom, Przysucha, Opoczno,  Tomaszów Maz.

7.10U

Łuków

PKS St.14

Kock, Wojcieszków

6.00L 10.05L 11.30L 15.50L 18.00L tel. 0 504 244 225

Łuków

Ruska Cerkiew

Kock, Wojcieszków

6.40Ak 7.15Uk 8.30Uk 9.00Ak 10.30Ak 11.00Uk 12.25Uk 13.15Lk 14.10Uk 15.30Uk 16.10Uk 17.10Lk 20.00Uk

Maryniów

Ruska 

Milejów

7.10F 10.40F 14.00F 16.20F

Michów

PKS St.23

Lubartów, Kamionka

7.05(6) 8.55F 10.10N 11.20F 12.15F 13.35+N 14.25A 14.35N 18.35+N 19.15N

Michów

Ruska Cerkiew

Jakubowice, Samoklęski

14.20F 15.50F 16.55F 19.05F

Milejów

Ruska

Mełgiew

6.10F 7.10F 7.55L 9.15F 10.40F 11.55L 13.25F 14.00F 15.20L 16.20F 18.00F

Nałęczów

 Dw.BUS    St. 6

Miłocin

4.30L 6.20A 6.55L 7.20L 7.35A 7.45L 8.00L 8.10A 8.40L 9.05A 9.25A 9.45L 9.55L 10.10A 10.25L 11.05A 11.30A 11.40L 11.55L 12.30A 12.45L 13.00A 13.15L 13.35A 13.50A 14.05L 14.20L 14.40A 14.50 15.15A 15.35A 15.40L 15.55 16.05L 16.20A 16.45L 17.00A 17.20A 17.50L 18.10A 18.25L 19.00L 19.20A 20.05

Nałęczów

Ruska Skarpa

Miłocin

5.35F 

Niedźwiada

PKS st.14

Lubartów

5.40F 6.25L 6.50L 7.30F 8.30F 9.20L 9.55F 10.10L 10.30F 11.15A 12.10LB 13.35F 14.05L 14.20L 14.35D 15.45D 16.00L 16.15D 17.15LB 18.10D

Nielisz

PKS Południe

Krzczonów, Żółkiewka

16.15L

Nowiny Żukowskie

Dw.PKP

Chmiel

15.15F

Nowy Sącz

PKS st. 14

Rzeszów, Tarnów

6.00U 14.40U  tel. 0-81 746 97 75 oraz  0 605 298 232

Oleśniki

Ruska Skarpa

Piaski, Trawniki

7.05F 7.40F 8.15F 9.50A 10.45F 11.45F 12.35A 13.55F 14.40F 15.30A 16.15F 17.00F tel. 604 169770

Opole Lubelskie

Nadstawna Dw.BUS st.1

Bełżyce, Poniatowa

6.00L 6.45A 7.05L 7.25A 7.45L 8.35A 9.00A 9.10A 9.20A 9.35L 10.10L 10.25L 10.50L 11.00A 11.15L 11.35A 11.55L 12.05L 12.15F 12.25L 12.40F 12.50L 13.05L 13.25L 13.35L 13.50A 14.00L 14.15L 14.25L 14.40A 14.55L 15.15L 15.40L 15.55F 15.00L 16.20L 16.25L 16.35L 16.45F 17.00L 17.20L 17.30L 17.45L 17.55L 18.05A 18.15L 18.35L 18.55L 19.25L 20.10L 20.35L 20.55L

Opole Lubelskie

Nadstawna Dw.BUS st.1

Bełżyce, Chodel

6.15A 8.05A 8.45L 9.50L 10.40A 11.25A 11.45L 13.50L 14.55L 15.30A 19.35L

Opole Lubelskie

Nadstawna Dw.BUS st.3

Wojciechów, Karczmiska, Wilków, Zagłoba

6.50 9.10 10.05 12.10 14.25 15.20 16.10 18.15 19.25

Opole Lubelskie

Nadstawna Dw.BUS st.1

Wojciechów Karczmiska Głusko

6.40F 14.15F 18.05F

Opole Lubelskie

Dw.PKS st.13

Bełżyce, Poniatowa

7.35A 7.50A 10.05 10.55 11.50A 14.45 15.20A 15.40A 17.10A 17.55 18.50

Osówka

Ruska Skarpa

Jastków, Lesce

7.40A 8.40F 9.45F 11.15F 12.00F 12.55A 14.25F 15.05F 15.30A 16.45F 18.10A

Ostrów Lub.

PKS st.23

Serniki

15.35F

Ostrów Lub.

Ruska Cerkiew

Kijany, Rozkopaczew

6.40A 7.40LB 9.40A 11.40LB 13.40A 15.30LB 16.30A 18.30DB 19.30Am tel. 603 583 038

Parczew

PKS St.14

Lubartów, Niedzwiada

5.40L 6.25L 6.50L 7.30F 8.30F 9.20L 9.55F 10.30F 11.15A 12.10LB 13.05L 13.35F 14.05L 14.20L 14.35D 15.05L 15.45D 16.00L 16.15D 17.15LB 18.10D

Pełczyn

Ruska płot

Zadębie, Swidnik, Milejów

6.45F 9.10L 11.55F 14.50F 17.10L 19.50L

Piaski

PKS St.11

Swidnik

7.15A 8.15F 9.55A 10.55F 16.55F 17.35A 18.35F

Piotrków

Dw.PKP

Jabłonna

dni robocze od 5.05 do 20.25 co ok. 15 min i 22.25 soboty od 4.50 do 20.25 co ok. 30 min i 22.25 niedziele 4.50 6.35 7.05 8.05 9.00 9.55 10.55 11.45 12.40 13.40 14.40 15.15 16.25 16.55 18.15 19.20 20.45 22.25

Podzamcze

PKS St.11

Świdnik, Mełgiew

11.15A 12.15A 16.15A 17.55A 18.55A

Poniatowa

PKS St.13

Bełżyce

8.15L 8.50A 9.50A 10.35A 10.45A 11.30L 12.00A 12.50A 15.05A 15.50A 16.10L 17.00A 18.25A 19.20L 20.05L 22.15L  

Poniatowa

Dw.BUS st.9

Babin Bełżyce

15.05F

Poniatowa

Dw.BUS st.1

Bełżyce

6.00A 8.25A 21.30L

Ponikwy

Dworcowa

Osowa, Zakrzew

9.05F 12.05F 18.25F tel. 0 601 799 159

Policzyzna

Dworcowa

Chmiel, Krzczonów

8.00F 11.00L 14.30F 17.35L tel. 0691 370 404

Przemyśl

Ruska Skarpa

Biłgoraj, Jarosław

6.10L 14.30L

Puławy

Nadstawna Dw.BUS st.5

Garbów, Kurów

5.35L 5.50L 6.10A 6.30L 6.40 6.55U 7.05A 7.30L 7.40L 7.55L 8.10L 8.20L 8.30 8.40U 8.55L 9.05L 9.25U 9.35L 9.45L 10.00A 10.15L 10.25L 10.35L 10.50L 11.05L 11.20L 11.35L 11.45L 11.55U 12.05L 12.15U 12.25A 12.35L 12.45A 12.55L 13.05L 13.15L 13.25L 13.35L 13.45L 13.55L 14.05L 14.15U 14.25L 14.35L 14.45L 14.55A 15.05L 15.15Un 15.25L 15.35L 15.45L 15.55L 16.00L 16.10U 16.25L 16.35F 16.45 17.00L 17.15L 17.25L 17.35F 17.45 18.00Un 18.15 18.25L 18.35L 18.50L 19.05L 19.15+L 19.25L 19.30L 20.00L 20.20  22.30

Puławy

Nadstawna Dw.BUS st.6

Nałęczów, Kazimierz Dln.

4.30L 6.20A 6.55L 7.35A 8.00L 8.10A 8.40L 9.25A 10.25L 12.30A 12.45L 13.15L 13.30A 14.20L 15.55 16.05L 16.20A 17.20A 18.25L

Puławy

Nadstawna Dw.BUS st.6

Nałęczów, Bochotnica

8.10A

Radecznica

Dw.PKP

Wysokie, Turobin

14.55F 15.00N 18.35+L

Radzyń Podl.

PKS St. 14

Kock, Borki

5.50L 6.10A 6.30A 6.45U 7.20A 7.40A 8.00S 8.35L 9.00L 9.35L 9.55L 10.35L 10.50L 11.40L 12.10L 12.50A 13.15L 13.40L57 14.10L 14.25A 15.00L 15.20L 15.45D 16.10D 16.35L 17.05D 17.45L 18.15D 18.45L 19.15DB 19.55L567 21.05L57

Radom

Ruska Skarpa

Puławy, Zwoleń

5.55Ln 6.40F 7.35L 9.30F 10.55Ln 11.50F 12.25F(234) 13.25L 16.05L 16.30Ln 17.40LB

Rzeszów

PKS St.12

Janów, Nisko

6.00U 7.00D 8.15U 8.45L 12.35L 13.40D 14.40U 15.15U 16.45L

Rzeszów

Ruska Skarpa

Janów, Nisko

8.30D 11.30A 14.00A 14.50D 15.00D 15.55F 16.30D 17.30D 19.50LBn

Rymanów Zdrój

Ruska Skarpa

Rzeszów, Krosno

8.30D 15.00D 16.30D zalecana rezerwacja tel. 507 267 438

Ryki

PKS St.13

Garbów, Kurów

4.30D 5.45A 6.15L 6.50A 7.45D 8.50A 9.20U 10.10A 10.45D 11.35A 13.10L 14.15U 14.50A 15.50U 16.30D 17.50D

Skrzynice

Dworcowa

Kol.Czerniejów Kol.Chmiel

6.45F 8.45F 15.25F 16.50F

Sandomierz

Ruska Skarpa

Kraśnik

5.45L

Starościn

Ruska

Jakubowice Krasienin

7.05F 8.45F 10.05F 11.20F 12.15F 14.20F 15.50F 16.55F 19.05F

Sanok

PKS st.12

Janów, Rzeszów

7.00D 13.40D

Siedlce

Ruska Cerkiew

Kock, Łuków

7.15U 10.25E1 12.20U 15.00E5 19.30LE+

Spławy

Dworcowa

Tuszów, Zaraszów

8.20F 10.10F 13.15F 17.40F

Stalowa Wola

Dw. BUS st. 3

Kraśnik, Zaklików

6.55L 14.30L 15.55L 16.55L

Stawce

Dworcowa

Bychawa

13.10U

Stoczek Łukowski

PKS st.12

Łuków

15.50L

Świdnik

PKS St.11

Zadębie

od 5.30 do 22.30 co ok. 10 min

Świdnik

PKS Południowy

Kalinówka 

od 5.25 do 23.05 co ok. 5 min

Świdnik Duży

PKS Południowy

Kalinówka

6.35F 8.10F 12.15F 14.20F 17.20F 18.55F

Tarkawica

PKS st.23

Ostrówek

7.20A 8.50D 11.10D 12.05A 13.45D 15.50U 16.15L 18.10D 18.45D57 21.25D

Tarnogród

Dw.PKP

Biłgoraj

16.30L

Tarnów

Ruska Skarpa

Rzeszów, Dębica

14.50Ln 17.30Ln

Tarnów

PKS st.12

Rzeszów Dębica

6.00U 14.40U

Tomaszów Lub.

Nadstawna Dw.BUS st.7

Zamość, Krynice

7.30L 14.55L

Tomaszów Lub.

PKS St.15

Zamość, Krynice

8.20A 8.45L 9.50L 10.25A 11.10L 11.50L 12.45L 13.20L 14.30L 15.20An 15.40+L 16.05L 16.45L 17.25L 18.40D 19.10L 19.40+L 20.25L

Tomaszów Lub.

Ruska Skarpa

Zamość, Krynice

8.35L 9.30L 10.45L 11.25L 12.35L 13.40L 14.15L 15.15L 15.35L 16.15L 17.35L 18.35L 19.30L 20.30L 21.20L 22.25L 23.15L

Trawniki

Ruska Skarpa

Piaski, Dorohucza

7.05F 7.40F 8.15F 9.50A 10.45F 11.45F 12.35A 13.55F 14.40F 15.30A 16.15F 17.00F

Warszawa

PKS st.13

Ryki, Garwolin

ANTRANS : 4.40N 6.40N 14.00N 16.00N

Warszawa

Ruska Skarpa

Ryki, Garwolin

ANTRANS : 3.50N 5.50N 14.15N 16.25N

Warszawa

Ruska Skarpa

Ryki Garwolin

SPRINT : 12.20L 20.15L

Warszawa

PKS st.13

Ryki Garwolin

TRANSWAY : 3.55L 8.20L 11.35L 14.50L

Warszawa

Dw.BUS st.8

Nałęczów, Kazimierz

ANMAR 4.30L 8.00L 12.45L 16.05L

Wierciszów

Dw. PKP

Jabłonna

6.50S 9.15A 12.10U 13.40S 14.10A 16.10F 17.15U

Wisznice

PKS St. 14

Parczew

6.50L 9.20L 11.15A 14.20L 14.35D 16.00L

Włodawa

Nadstawna Dw.BUS st10

Łęczna, Cyców, w wakacje Okuninka

7.00A 8.00L 9.00A 9.50L 10.15A 10.45L 11.10L156 11.30L 12.05L 12.50L 13.45L 14.45L 15.20L234567 15.50D 16.05A 16.15L 17.05L 17.45L 18.20L 19.00L

Włodawa

ul.Ruska

Łęczna, Cyców

7.45L 12.40A 16.50D

Wojciechów

Ruska Skarpa

Sporniak

17.00F

Wólka Ponikiewska

ul.Dworcowa

Bychawa, Spławy

7.00U

Wygoda

Ruska Skarpa

Jastków, Piotrowice

5.25F 6.25F 7.30N 8.20F 10.30F 12.30N 13.30F 14.30F 15.30N 16.30F 17.30F 18.30N 19.45N

Zabiele

PKS st.23

Lubartów, Niedźwiada

13.05L

Zakopane

PKS St.12

Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz

6.00U 14.40U

Zakrzówek

Dw.PKP

Osmolice

6.00A 6.20A 7.00L 7.50A 8.00L 8.35A 9.00A 9.45L 9.50F 10.10L 11.30A 12.35A 12.50A 13.15L 13.50F 14.40F 14.45L 15.15L 15.35A 16.00(6) 16.50F 17.50L 18.20F 18.45+L 19.15L 19.35F 20.00A 20.50CL 22.00F

Zakrzówek

Dworcowa

Osmolice

6.15F 6.45F 7.45L 8.25F 8.50F 9.45L 10.35F 11.25F 11.45S 12.30L 13.50L 14.15F 15.05L 15.55F 16.40L 17.15F 19.00L

Zamość

Nadstawna Dw.BUS st.4

Izbica

5.55L 6.05L 6.45L 7.05A 7.50L 8.15L 8.50L 9.10Ln 9.50L 10.15L 10.40L 11.15L 11.45l 12.15L 12.25Ln 12.45Ln 13.15L 13.35Ln 13.50Ln 14.00L 14.20Ln 14.45L 15.05Ln 15.15Ln 15.25Ln 15.50L 16.00L 16.20Ln 16.40L 17.00L 17.20Ln 17.50Ln 18.25Ln 18.50Ln(5,7) 19.15Ln 19.50Ln

Zamość

PKS Południe

Piaski, Gorzków, Nielisz

9.40L

Zamość

Ruska Skarpa

Izbica

8.35L 9.30L 10.45L 11.25L 12.35L 13.40L 14.15L 15.15L 15.35L 16.15L 17.35L 18.35L 19.30L 20.30L 21.20L 22.25L 23.15L

Zemborzyce Podleśne

ul.Dworcowa

Zemborzyce

5.20F 6.20F 7.20F 13.20F 14.35F 15.55F

Zwoleń

Ruska Skarpa

Puławy

5.55Ln 6.40F 7.35L 9.30F 10.55Ln 11.50F 12.25F(234) 13.25L 16.05L 16.30Ln 17.40LB

Żółkiewka

Dw.PKP

Jabłonna Krzczonów,

6.35F 8.15F 9.35F 11.15F 12.25F 13.45F 15.10F 16.15F 19.10F


Legenda:

A - nie kursuje w niedziele i swięta
B - nie kursuje w soboty
C - kursuje w soboty, niedziele i swięta
D - nie kursuje w Boże Narodzenie ( 2 dni), Wielkanoc ( 2 dni), Nowy Rok, Wigilię, Sylwestra i Wielkš Sobotę
E - nie kursuje w wakacje
H - kursuje w wakacje
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
k - nie kursuje w Boże Ciało
L - kursuje codziennie oprócz Bożego Narodzenia, Wielkanocy i Nowego Roku
N - kursuje codziennie oprócz 25.12 i Niedzieli Wielkanocnej
U - kursuje codziennie oprócz 25.12, 01.01 i Niedzieli Wielkanocnej
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielka Sobotę
m - nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
S- kursuje w dni nauki szkolnej
1 - kursuje w poniedziałki
2- kursuje we wtorki
3- kursuje w srody
4 - kursuje w czwartki
5- kursuje w piatki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
+ - kursuje w niedziele i swięta

Obsługiwane miejscowości

Adamów, Annopol, Annów, Bekiesza, Bełżyce, Biała Podlaska, Białka, Biłgoraj, Boduszyn, Bogdanka, Borzęcin, Boża Wola, Brzeznica Ksiażęca , Bychawa, Charlejów, Charlęż, Chełm, Chodel, Ciecierzyn, Cyców, Częstochowa, Dęblin, Dołhobyczów, Dubienka, Gdańsk, Gródek, Hrubieszów, Iwonicz Zdrój, Izdebno, Jabłonna, Janów Lubelski, Jarosław, Jeziorzany, Karczmiska, Katowice, Kawka, Kazimierz Dolny, Kielce, Kraków, Krasienin, Krasnystaw, Kraśnik Fabryczny, Kraśnik Stary, Krępiec Nowy, Krężnica Jara, Krosno, Krzesimów, Krzczonów, Lesce, Lubartów, Łęczna, Łódź, Łuków, Maryniów, Michów, Milejów, Nałęczów, Niedźwiada, Nielisz, Nowiny Żukowskie, Nowy Sącz, Oleśniki, Opole Lubelskie, Osówka, Ostrów Lubelski, Parczew, Pełczyn, Piaski, Piotrków, Podzamcze, Poniatowa, Ponikwy, Policzyzna, Przemyśl, Puławy, Radecznica, Radzyń Podlaski, Radom, Rzeszów, Rymanów Zdrój, Ryki, Skrzynice, Sandomierz, Starościn, Sanok, Siedlce, Spławy, Stalowa Wola, Stawce, Stoczek Łukowski, Świdnik, Świdnik Duży, Tarkawica, Tarnogród, Tarnów, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Warszawa, Wierciszów, Wisznice, Włodawa, Wojciechów, Wólka Ponikiewska, Wygoda, Zabiele, Zakopane, Zamość, Zemborzyce Podleśne, Zwoleń, Żółkiewka